spacer w lesie

7 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
silver husky
spacer w lesie

Aby pozbierać myśli po stresującym dniu, często idę na spacer do lasu. Zazwyczaj z psem. To taki mój rytuał.
Ostatnio są straszne upały i w lesie można znaleźć wytchnienie. Kontakt z naturą koi nerwy. Zapominam na godzinę o telefonach, zadaniach do wykonania, deadlinach. A później pełna sił, jestem bardziej twórcza i produktywna.
To mój sprawdzony sposób na relaks. Wieczorem lubię posłuchać sobie nagrań relaksacyjnych, które pomagają mi zasnąć i uwierzyć, że uda mi się wszystko osiągnąć, co zaplanowałam. Czuję, że jestem w stanie wszystko ogarnąć, co minimalizuje odczuwany stres.

Luca

uwielbiam las, park, naturę. Podobno sa badania które mówią że jesteśmy w dużo lepszej kondycji zdrowotnej jeśli mamy codziennie nawet niewielki kontakt z naturą. To może być nawet droga do pracy przez jakis parczek czy skwer. Podobno robi róznicę

GRAPOL

Cool! Spacer z psem jest najlepszy na odreagowanie codziennych stresów. Machanie ogonem jest rozbrajające...

lena

słyszłam że niektórzy uprawiają spotkania biznesowe po prostu spacerując. Juz nie lunche ale spacery biznesowe...

silver husky

Spacery biznesowe? Ciekawe. Może sytuacja będzie bardziej zrelaksowana w scenerii parku? Rozmowa będzie mniej napięta, bez zbędnego stresu? Muszę spróbować :) Tylko że teraz pogoda nie sprzyja, więc póki co pozostają lunche, które fakt trochę odstresowują. Problem tylko polega na tym, że nie każdego da się przekonać do takiej formy spotkania biznesowego. Często słyszę, że lunch biznesowy to strata czasu, że grafik napięty, że się niepotrzebnie rozgadamy, że mają rozmowy z innymi kontrahentami i klientami itd. No cóż. Może mentalność zacznie powoli ewoluować. Mam taką nadzieję. Przecież rozmowa w bezstresowej atmosferze jest bardziej skuteczna.

Igoramons

СМОТРИТЕ ВИДЕО. Узнайте как многие из молодых людей и
девушек худеют на 1 кг в день
с помощъю еды котрая есть в любом холодильнрике!
Жми сюда и смотри видео прямо сейчас - ХУДЕЕМ К ЛЕТУ

Igoramons

СМОТРИТЕ ВИДЕО. Узнайте как подавляющее большинство из молодых людей и
девушек становятся стройнее на 1 кг в день
с помощъю еды котрая есть в любом холодильнрике!
Жми сюда и смотри видео прямо сейчас - ХУДЕЕМ К ЛЕТУ