Instrukcja obsługi śledzenia oczu


  1. Aby móc korzystać z systemu wykrywania oczu , musisz posiadać poprawnie zainstalowaną kamerę internetową, oraz zaraz po wejściu na stronę programu zezwolić przeglądarce na używanie jej zasobów.
  2. Gdy już posiadasz kamerkę oraz poprawnie zezwolisz przeglądarce na używanie kamery , w prawym dolnym rogu powinieneś/powinnaś ujrzeć obraz z kamery. (Również tutaj na stronie z instrukcją)
  3. W dowolnym momencie możesz wyłączyć lub włączyć detekcję oczu. Po wyłączeniu, to Ty decydujesz, kiedy rozpocznie się odtwarzanie utworu.
  4. Aby usprawnić pracę systemu, należy przyjąć taką pozycję, by twarz nie wychodziła poza krawędzie obrazu oraz w miarę możliwości była na środku.
  5. Podczas odtwarzania z włączonym systemem detekcji oczu, jeśli system wykryje zamknięte oczy, zacznie odtwarzać utwór, jeśli wykryje oczy otwarte, zatrzyma odtwarzanie.
  6. System zakłada, że musisz posiadać oczy otwarte lub zamknięte przez 3 sekundy, aby przełożyło się to na odtwarzanie lub zatrzymanie utworu.
  7. Jeśli nosisz okulary, podczas sesji z hypnotyzerem powinieneś je zdjąć, gdyż nie będzie wtedy możliwe wykrycie zamkniętych oczu.
  8. Nie możemy zagwarantować idealnego działania systemu na dowolnej kamerce w dowolnym oświetleniu, jeśli system nie działa u Ciebie, zgłoś to administratorowi, pomoże to nam usprawnić działanie aplikacji.