×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->php_post_execute() (linia 131 z /usr/home/kona79/domains/hypnotyzer.pl/public_html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_area->render() (linia 39 z /usr/home/kona79/domains/hypnotyzer.pl/public_html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /usr/home/kona79/domains/hypnotyzer.pl/public_html/includes/menu.inc).

Uwalnianie od alkoholu - Demo dla zarejestrowanych użytkowników

Uzależnienia

Nikt nie chce zostać nałogowym alkoholikiem. W końcu alkoholizm stanowi poważny problem. Odbiera ludziom wszystko, co mają. Nałogowe picie zaczyna się całkiem niewinnie. Wiele osób pije tylko w weekendy, w celu odprężenia się po stresującym tygodniu pracy.

Produkt dostępny dla subskrybentów.

0,00 zł

/ 30 dni

Nauka relaksu

Wspomaganie rozwoju

Album do nauki relaksu dostępny tylko dla użytkowników, którzy zapisali się do newslettera.

Produkt dostępny dla subskrybentów.

0,00 zł

/ 30 dni

Przyspieszone uczenie

Wspomaganie rozwoju

Jeśli przygotowujesz się do egzaminów i chcesz wspomóc swoją koncentracje i zapamiętywanie, ten program jest dla Ciebie. Przez trzy tygodnie codziennie słuchaj programu w zrelaksowanej pozycji. Stwórz plan nauki i konsekwentnie go realizuj. Rób pisemne notatki.

12,00 zł

/ 30 dni

Anoreksja

Uzależnienia

Anoreksja, podobnie jak i bulimia, przypomina bycie uwięzionym w gabinecie krzywych zwierciadeł. Łatwo wtedy uwierzyć, że odbicie, które widzisz, jest Tobą.

12,00 zł

/ 30 dni